SK Chocerady

Martin Dřízhal (hospodář)
Milan Kocábek (předseda)
Pavel Mařinec (sekretář)
Jakub Zeman (správce hřiště)

Historie

Fotbalový oddíl SK Chocerady je klub s dlouhou tradicí. První zmínka o kopané je již z roku 1905. Sportovní klub má kompletní obsazení žákovských kategorií od přípravky po dorost, stejně jako družstvo dospělých. Vítáme nové zájemce všech věkových kategorií o aktivní trávení volného času a sportovní vyžití. Součástí areálu, na kterém je možné pořádat různé sportovní, kulturní a společenské akce, je kompletní zázemí s oddílovou klubovnou s restaurací a občerstvením pro členy.

Sportovní klub Chocerady - první zmínka o fotbale v Choceradech již v roce 1905. V ročníku 2002/2003 se probojoval A-tým do oblastního přeboru v kopané, mužstvo dorostu do přeboru okresního. V sezóně 2004/2005 A-tým sestoupil zpět do 1.A třídy a v sezóně 2008/2009 do I.B třídy. Ročník 2011/2012 byl částečně zlomový, A-tým po mnoha letech sestoupil do II. třídy (OP) a byl zrušen B-tým. Úspěch jsme zaznamenali naopak v mládeži, dorost postoupil do krajské I.A třídy.

Nabídka reklamních ploch

SK Chocerady je oddílem hospodařícím ve skromných podmínkách, závislým na dotacích obce a drobných sponzorech. Přesto se nám však vůlí, obětavostí a nadšením daří dosahovat výborných výsledků zejména v mládežnických kategoriích.

Dovolujeme si Vás tedy oslovit s nabídkou reklamních ploch na dresech, reklamních panelech, plakátech a doprovodných tiskovinách. Takto získané prostředky budou využity výhradně pro potřeby oddílu, na materiální zabezpečení mládežnických mužstev a dobrou reprezentaci benešovského okresu.

Výše sponzorských příspěvků není pevně dána a vždy záleží na konkrétních podmínkách spolupráce.

Máte-li zájem našemu klubu touto formou pomoci, kontaktujte, prosím, členy výboru SK.