Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

AKTUALIZACE - Příspěvek na výstavbu tréninkového hřiště

10. 2. 2023

SK Chocerady založil transparentní účet na který je možné zasílat finanční příspěvky na výstavbu tréninkového hřiště, číslo účtu je 6420735369/0800, stav účtu a příspěvky sponzorů budou po určitém čase na webu SK a Facebooku aktualizovány. 

Prosím na tento účet neposílat členské příspěvky, byl založen pouze na tento záměr, předpokládané náklady na osivo, hnojivo, drenážní a vrchní vrstvy zeminy odhadujeme na 250 tis. Kč. Všem kteří nás podpoří v rámci svých možností jakoukoliv částkou předem děkujeme.

Plocha pro tréninkové hřiště je již téměř zavezena. v březnu je naplánována dle povětrnostních podmínek vyrovnávka navezeného materiálu.

K 11.9. na transparentní účet k výstavbě tréninkového hřiště SK Chocerady vložilo šest přispěvatelů celkem 72 632,- Kč. 

Děkujeme.

Za SK Chocerady předseda Milan Kocábek